BenefitSystems

http://www.benefitsystems.pl/


Benefit Systems dostarcza innowacyjne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych zwiększające lojalność i motywację Pracowników. Jednym z produktow firmy Benefit Systems jest karta MultiSport – Program Sportowo-Rekreacyjny.  

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

http://www.zak.edu.pl/


 

Z legitymacją lub kartą słuchacza CNiB ŻAK kurs tańca 10% taniej

Zapisz się już dziś do centrum nauki i biznesu ŻAK i korzystaj z rabatów w kinach, klubach sportowych, restauracjach, pubach, salonach piękności oraz wielu miejscach w całej Polsce!

Sekretariat szkoły Łódź, ul. Piotrkowska 278 (wejście od ulicy Milionowej)

  

Diamond Photography - Oryginalna fotografia ślubna i okolicznościowa

http://www.diamondphotography.pl/


Diamond Photography to przede wszystkim nietuzinkowe zdjęcia ślubne i okolicznościowe będące wspaniałą pamiątką dla najbardziej wymagających. W swojej pracy staramy się zarażać naszą pasją i artystyczną wizją wszystkich, z którymi współpracujemy. Lubimy oryginalne i kontrastowe miejsca, szalonych, uśmiechniętych, spontanicznych, otwartych i kreatywnych ludzi, dla których zdjęcia ślubne są czymś więcej niż tylko zwyczajną pamiątką. 

Dieta.pl

http://www.dieta.pl/


Portal wiedzy eksperckiej 

Djshow

http://www.djshow.pl/


Zapraszamy do zapoznania się możliwościami grupy dj-ów i wodzirejów "Djshow", która specjalizuje się w zakresie oprawy muzycznej i artystycznej wesel i innych imprez okolicznościowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, między innymi z prowadzenia imprezy przez zgrany duet dj'a i wodzireja.

Kontakt

tel. 501 760 648 

EURO26

http://euro26.pl/


Karta European Youth Card EURO26 jest honorowana w naszej szkole. 

JESTEM FIT

http://www.jestemfit.pl/


Jestem Fit 

OK SYSTEM

http://www.oksystem.pl/


OK System Polska jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji, zdrowia i urody. Podejmuje współpracę partnerską ze starannie wybranymi firmami na terenie całego kraju, świadczącymi usługi wysokiej jakości w zakresie sportu, rekreacji, kultury, rozrywki, oraz poprawy zdrowia i urody. 

szkolnictwo.pl

http://www.szkolnictwo.pl/


Podręczniki online 

VanityStyle

http://www.fitprofit.pl/


VanityStyle to producent karty FitProfit honorowanej w naszej szkole. 

webtree

http://www.webtree.com.pl/


Katalog Stron WWW - www.webtree.com.pl 

Zapixel

http://zapixel.pl/


Aukcje internetowe