Szkoła Tańca Peter to miejsce gdzie każdy z łatwością może nauczyć się tańczyć bez względu na wiek czy talent. Lecz to nie wszystko. Szkoła ta jest miejscem gdzie można poznać formy towarzyskie a więc sposób zachowania się w różnych sytuacjach życiowych.

W swoim wieloletnim doświadczeniu szkoła wypracowała system bezstresowego uczenia się wykorzystującego naturalne zdolności tancerzy. Pierwsze stopnie kursu tańca pozwalają nauczyć się kroków podstawowych. Potem można kontynuować tę naukę na stopniach bardziej zaawansowanych. Różne techniki taneczne pozwalają poznać różne formy tańca. Po ukończeniu kursu można się specjalizować w tańcu turniejowym lub dalej tańczyć w klubie miłośników tańca.

Szkoła powstała 19 lat temu i przez ten czas przewinęło się przez nią ponad 11 tysięcy osób. Tu naprawdę może przyjść każdy i miło spędzić czas. Panuje u nas wspaniała atmosfera, zawiązywane są przyjaźnie i organizowane wspólne wyjazdy.

Szkoła dysponuje profesjonalnie przygotowaną, klimatyzowaną salą do tańca przy ul. Żeromskiego 117 Łódź na terenie Miejskiego Klubu Tenisowego w Parku Poniatowskiego. Wjazd i wejście od al. Mickiewicza. Na terenie do dyspozycji kursantów znajduje się również barek z napojami oraz bezpłatny parking samochodowy.


Szkoła Tańca Peter to również wyszkolona kadra instruktorska. Zajęcia prowadzone są przez tancerzy klasy mistrzowskiej i dyplomowanych nauczycieli tańca.