Obuwie taneczne

Buty do tańca Łódź

Buty do tańca Łódź

Komfortowe buty do tańca Łódź. Zapraszamy do sklepu tanecznego, w którym znajdziecie buty do tańca towarzyskiego i nowoczesnego takich znanych firm jak Tango, Kozdra, Sansha czy Lizdance.

Sklep taneczny JOLPIMA

Łódź ul. Mulinowicza 3

tel. +48 502 43 25 74

Sprawdź jak trafić do sklepu:

Chociaż kupno butów do tańca nie jest obowiązkowe, jednakże jeśli taniec jest Waszą pasją, warto w nie zainwestować. Odpowiednie obuwie zapewni Wam większy komfort, a tym samym przyjemność z ukochanej aktywności.

Doskonale orientujemy się w aktualnych trendach i na bieżąco śledzimy poczynania na tanecznym światowym rynku modowym. Możemy Wam więc zaproponować markowe buty damskie, męskie i dziecięce, dzięki którym będziecie osiągali spektakularne sukcesy w tańcu.

Wybór odpowiedniego obuwia do tańca jest ważny z kilku względów. Przede wszystkim dobrze dobrane buty zapewniają maksymalny komfort podczas użytkowania oraz dbają o kręgosłup i zdrowie stóp. Poznajcie obuwie do tańca, które zachwyca jakością wykonania oraz wyglądem zewnętrznym.

Oferujemy duży wybór modeli, kolorów i rozmiarów – w razie potrzeby sprowadzamy buty także na specjalne zamówienie.

W ofercie znajdziecie również buty do ślubu i na wesele. Obuwie taneczne, jak sama nazwa wskazuje, jest konstruowane i produkowane z myślą o tańcu, który jest przecież jednym z najważniejszych elementów polskiego wesela.

W sklepie dostępne też są akcesoria do butów tanecznych takie jak jak szczoteczki, nakładki na obcasy, sznurówki czy zapasowe fleki.

Zapraszamy!

Buty damskie, męskie, dziecięce, do tańców standardowych, do tańców latynoamerykańskich, do ślubu, do tańców ludowych i narodowych, dla początkujących, do tango, do salsy, baletki, do flamenco, wizytowe, sceniczne, buty do tańca jazzowego 

Szkoła Tańca Peter Łódź

Taniec towarzyski i użytkowy dla młodzieży i dorosłych.

© 2021 by Szkoła Tańca Peter