Kupon podarunkowy

BRAK POMYSŁU NA PREZENT?

A MOŻE

NAUKA TAŃCA

Nauka tańca na prezent

Nauka tańca na prezent

Nauka tańca na prezent w Szkole Tańca Peter – to świetny pomysł dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem.

Spraw bliskiej Ci osobie taki kupon podarunkowy o dowolnej wartości. Do wykorzystania w dowolnym terminie bez ograniczeń czasowych na zajęcia grupowe lub lekcje indywidualne.

Uwielbiasz tańczyć?

i chciałbyś rozwijać swoje pasje? A może po prostu chcesz się nauczyć podstaw i czuć pewniej na tanecznym parkiecie? Doskonała zabawa jaką jest nauka tańca połączona z praktycznymi umiejętnościami dostarczy pozytywnych emocji! Doświadczony instruktor, krok po kroku, wprowadzi Cię w magiczny świat tańca i sprawi, że żaden taneczny parkiet nie będzie straszny!

Kupon podarunkowy idealny na każdą okazję

Urodziny, imieniny, rocznica, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, święta i nie tylko – każda okazja jest dobra, by odkrywać niesamowity taneczny świat. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty nauki tańca w Szkole Tańca Peter.

Kup prezent bez wychodzenia z domu

Dokonaj zakupu kuponu podarunkowego nie wychodząc z domu. Formalności załatwisz on-line, a kupon wyślemy Ci na wskazany adres pocztą lub mailem.

Jeśli chcesz możesz też przyjść do naszego studia na Żeromskiego 117 i odebrać kupon podarunkowy załatwiając wszystkie formalności na miejscu.

Skontaktuj się z nami

tel. +48 605 302 431, e-mail. szkola.tanca@peterlodz.pl

Nauka tańca na prezent

walc angielski salsa cha cha tango jive merengue disco samba pasodoble walc wiedeński bachata blues foxtrot samba rumba quickstep disco tap rock'n'roll

© 2021 by Szkoła Tańca Peter