Partnerzy

Benefitsystems

Benefit Systems dostarcza innowacyjne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych zwiększające lojalność i motywację Pracowników. Jednym z produktow firmy Benefit Systems jest karta MultiSport – Program Sportowo-Rekreacyjny.

VanityStyle

VanityStyle to producent karty FitProfit honorowanej w naszej szkole. VanityStyle pomaga ludziom w realizacji życiowych pasji, dbaniu o siebie i swoich bliskich. Jest znana z tego, że wspiera aktywność i apetyt na życie niezależnie od wieku.

MEDICOVER Sport

Medicover Sport (dawniej OK System) jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji, zdrowia i urody. Podejmuje współpracę partnerską ze starannie wybranymi firmami na terenie całego kraju, świadczącymi usługi wysokiej jakości w zakresie sportu, rekreacji, kultury, rozrywki, oraz poprawy zdrowia i urody.

Euro<26

Karta European Youth Card EURO26 stwarza, od kilkudziesięciu lat, nieograniczone możliwości poznawania świata i ludzi. Daje młodym Europejczykom uprzywilejowany dostęp do edukacji, kultury, sportu, rekreacji i turystyki. Honoruje ją 36 krajów w Europie. Euro<26 akceptowana jest również w naszej szkole.

Igor Logvin Fotograf

Najlepszy fotograf jakiego znamy

© 2021 by Szkoła Tańca Peter